KONFERENCJA „GDY KOŃCZY SIĘ MŁODOŚĆ”

środa, 20, czerwiec 2018 08:24

15 czerwca 2018r. w Reszlu odbyła się konferencja pt.” Gdy kończy się młodość…” zorganizowana z okazji okrągłego 20-lecia istnienia Zespołu Opieki Zdrowotnej, którą poprowadził Pan Szymon Hołownia i Pani Małgorzata Chmarycz, dzięki którym czas trwania konferencji upłynął niespodziewanie szybko i przyjemnie.

Konferencja była wspaniałą okazją do podziękowania personelowi oraz Dyrektorom za ich owocną, oddaną choć często bardzo ciężką pracę. Nie zabrakło również wspaniałych gości, którzy wyrazili swoje uznanie za przebyte lata pracy oraz wysoki poziom obsługi, dzięki której Nasi seniorzy czują się w Naszej placówce jak w domu.

Podczas prelekcji wielokrotnie poruszano problematykę szybkiego postępu starzenia się społeczności, jak również coraz częstszych zachorowań na udar mózgu. Poruszany został m.in. temat „Jak rozpoznać pierwsze objawy udaru mózgu, i jak sobie z tym radzić i co zrobić, żeby uniknąć tej podstępnej choroby?”

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością w tak szczególnym dniu, podzieleniem się swoim doświadczeniem oraz przekazaniem swojej nieocenionej wiedzy.

W szczególności jeszcze raz bardzo dziękuję całemu personelowi za wykonywaną pracę, za jakość obsługi i sumienne wykonywanie swoich obowiązków.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9