Konferencja "Gdy kończy się młodość..."

wtorek, 29, maj 2018 18:22

zapro konf

 

Konferencja rozpoczyna się od rejestracji uczestników
w "Galerii Zamek", ul. Podzamcze 1, 11-440 Reszel

15 czerwca 2018 r.

 

Prowadzącym konferencję będzie Szymon Hołownia.

 

szymon holownia DSC 0482Szymon Hołownia to polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press.

Po raz pierwszy w 2006 roku w kategorii wywiad i w 2007 w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad", MediaTory, Wiktora w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej", „Newsweeku", kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!", jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego". Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, ostatnio „Ludzi w czasach Jezusa" (2016) i „Instrukcję Obsługi Solniczki" (2017).

Założył i prowadzi Fundację Kasisi i Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum w Kabudze w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Ntamugendze w Dem. Rep. Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

zdjecie 3 kopia